Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Арттерапевтична розмальовка для подолання стресових ситуацій у дітей під час війни

Дата: 14 листопада 2022 о 14:19

Міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation в Україні презентує новий продукт для дітей — терапевтичну арт розмальовку для подолання стресових ситуацій під час війни. Артрозмальовка доповнена вправами, які можна виконувати в домашніх умовах, щоб впоратися зі стресом у дитини, допомогти подолати тривогу і зняти емоційну напругу.

Проєкт з'явився за участі Інституту когнітивного моделювання, під авторством та методикою експерта — Вікторії  Назаревич.

Розмальовка складається з 10 частин, кожна з яких допомагає дитині впоратися з різними емоціями. В основі посібника — застосування прийомів арттерапії та казкотерапії, що вже довели свою ефективність у роботі з дітьми, які пережили психотравмуючі та стресові ситуації.

Знайти та безкоштовно завантажити арт розмальовку разом з відеоінструкцією і порадами від психолога можна на сайті: https://cutt.ly/9N8Oc31

Комплекс вправ терапевтичної розмальовки розроблений та базується на принципах ігрової терапії, що дозволяє батькам самостійно допомогти дитині без додаткової участі психологів, коли вона перебуває у стресовому стані, охоплена страхом чи замикається в собі.

Арттерапевтичні  розмальовки  призначені  для  дітей  4-15 років.

Для того, щоб працювати з артрозмальовками:

1. Ознайомтесь з інструкцією
2. Перегляньте відео
3. Роздрукуйте розмальовку

Відеогайди на сайті допоможуть орієнтуватися за яких умов та при яких емоціях дитині може знадобитись той чи інший розділ.

На сайті розміщено десять розділів:

1.Налагоджуємо контакт мами та дитини. Коли складно заснути.

2. Надаємо тілесну підтримку. Відреагуємо на тілесні напруження та шукаємо тілесні ресурси. Коли потрібно заспокоїти.

3. Допомагаємо впоратися зі страхами. Емоційне відреагування. Коли дитина боїться.

4. Допомагаємо впоратися з гнівом. Безпечний вихід негативним емоціям. Коли гнів переповнює.

5. Подолаємо стресову напругу дитини. Коли надмірний стрес.

6. Як допомогти вийти із регресивного стану. Організація сенсорної зони та батьківська підтримка. Коли дитина почувається самотньою.

7. Відновлюємо відчуття безпеки. Коли дуже важко всередині.

8. Сексуальні порушення у дітей, профілактика. Коли дитині сумно.

9. Подолання тривожності. Підтримка почуття впевненості, зміцнення позитивного «Я - образу». Коли хочеш щось гарне для себе, щоб отримати радість.

10. Допомога в адаптації до нових умов. Казкотерапія «Подорож Героя». Коли тобі потрібна сміливість.

Арттерапевтичні  розмальовки  призначені  для  дітей  4-15 років.

Для того, щоб працювати з артрозмальовками:

1. Ознайомтесь з інструкцією
2. Перегляньте відео
3. Роздрукуйте розмальовку

На сайті розміщено десять розділів:

1.Налагоджуємо контакт мами та дитини. Коли складно заснути.

5. Подолаємо стресову напругу дитини. Коли надмірний стрес.

7. Відновлюємо відчуття безпеки. Коли дуже важко всередині.

8. Сексуальні порушення у дітей, профілактика. Коли дитині сумно.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.