Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

КОНТАКТИ ПСИХОЛОГІЧНОЇ КРИЗОВОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Дата: 23 вересня 2022 о 11:30, Оновлено 28 вересня 2022 о 10:25

Діє безоплатна гаряча лінія психологічної допомоги українцям

Впроваджено Національну програму психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, яка має на меті допомогти громадянам подолати пов’язаний з війною стрес і наслідки пережитих травматичних подій, запобігти розвитку психічних розладів.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та іноземними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

Водночас, Національна психологічна асоціація, залучившись підтримкою партнерів, започаткувала безоплатну гарячу лінію, яка працює у форматі аудіо та відео дзвінків.

Кожен охочий з України може подзвонити за номером 0-800-100-102 (дзвінки безкоштовні), щодня з 10:00-20:00, адміністратор лінії прийме дзвінок, визначить зручний для вас формат роботи (аудіо чи відео) і скерує до вільного психолога на лінії.

Психологічна допомога для українців закордоном доступна за телефонами:

• Чехія +420 800 012 058
  • Польща +48 800 088 141
  • Франція +33 805 080 466
  • Португалія +351 800 780 756
  • Швеція +46 20 160 46 46
  • Ірландія +353 1800 817 519
  • Італія +39 800 939 092
  • Австрія +43 800 017 967
  • Великобританія +44 808 164 2432

Дзвінки з усіх мобільних операторів відповідних країн – безкоштовні.

На лінії працюють фахові психологи, які мають відповідний досвід та пройшли підготовку надання допомоги у ситуаціях кризи. Спеціалісти дотримуються основних етичних стандартів професії, а всі звернення за допомогою є конфіденційними.

Спеціалісти лінії надають кризові та інші типи консультацій, займаються психологічною просвітою, а у разі необхідності скерування до інших спеціалістів – передадуть дієві, робочі, безкоштовні контакти.

Джерело: Урядовий портал

Гаряча лінія психологічної підтримки сімей, які постраждали під час війни.

Якщо хтось із вашої родини зник безвісти, потрапив у полон, зазнав катувань чи насильства під час війни, ви можете зателефонувати на безкоштовну гарячу лінію за номером: +38 067 447 07 05 та отримати фахову психологічну допомогу.

Фахові спеціалісти працюватимуть щоденно з 9:00 до 18:00.

Також можна зареєструвати своє звернення на платформі «Розкажи мені».

Онлайн-платформа «Розкажи мені» надає українцям безкоштовну психологічну допомогу. Якщо ви відчуваєте тривогу, у вас трапляються панічні атаки, ви близькі до депресії чи навіть на межі – залиште заявку на сайті: https://tellme.com.ua

Після реєстрації, кожен, хто потребує допомоги, отримає три фахові консультації з провідними спеціалістами.

Гарячу лінію створено у межах проєкту із надання психологічної допомоги, що впроваджується ГО «Міжнародна конфедерація протидії корупції, організованій злочинності та тероризму» у партнерстві з ГО «Спільноти самодопомоги» за сприяння Програми розвитку ООН у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Гаряча лінія психологічної підтримки проекту ПОРУЧ

Проект психологічної підтримки ПОРУЧ — це онлайн та очні групи психологічної підтримки для підлітків та батьків, чиє звичне життя зламала війна. Психологи працюють для того, щоб досвід кожного та кожної не залишився непереборною травмою на все життя.

До роботи ПОРУЧ долучаються професійні психологи з навичками допомоги людям, травмованим війною, а також ті, хто готовий пройти підготовку і стати до надважливої у цей час роботи.

Психологи ПОРУЧ допомагають не лише підліткам, а й батькам, адже саме батьки мають не лише дати ради собі, але й підтримувати своїх дітей. У рамках проекту працюють також групи підтримки для вчителів, які зараз продовжують працювати з дітьми і потребують підтримки. Це непросто, тож зайвої підтримки тут не буває.

ПОРУЧ — спільний проект Міністерства освіти і науки України, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та ГО «ВГЦ «Волонтер».

Адреса сайту Проекту психологічної підтримки ПОРУЧ:

Гаряча лінія психологічної підтримки благодійного фонду

«Голоси дітей»

У відповідь на широкомасштабне вторгнення Росії в Україну 24 лютого 2022 року, благодійний фонд «Голоси дітей» розширив програму безкоштовної психологічної підтримки для батьків та дітей у час війни.

Отримати психологічну допомогу онлайн Ви можете, зателефонувавши на

Телефонну лінію психологічної підтримки для дітей та батьків:

(безкоштовно в межах України)

Години роботи:
9:00 - 20:00

Кваліфіковані спеціалісти нададуть безоплатну психологічну допомогу, за потреби будуть супроводжувати до повного вирішення Вашої проблеми.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.